Inoar Moroccan

Inoar kompanijos istorija

Inoar – tai Brazilijos kosmetikos kompanija, kuri gamina aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemones ir yra gerai žinoma kosmetikos industrijoje visame pasaulyje. Įmonė buvo įkurta 2000 m. ir pasaulinei rinkai pristatė pirmąjį produktą “Moroccan Keratin Treatment”, keratino priemonę plaukų tiesinimui ir atstatymui,  kuris turėjo ypač didelį pasisekimą.

Inoar yra pirmoji kompanija Brazilijoje, pradėjusi gaminti plaukų tiesinimo produktus. Visi produktai yra kuriami naudojantis naujausiomis technologijomis, siekiant aukščiausios kokybės ir geriausio rezultato. Įmonė didžiuojasi galėdami dalintis savo patirtimi, įgūdžiais ir puikiais rezultatais su plaukų stilistais, kurie nori sužinoti tobulų plaukų paslaptis.

Nuolatinis plaukų priežiūros priemonių tobulinimas ir aukšta kokybės produktų kontrolė padarė Inoar kompaniją viena iš konkurencingiausių kosmetikos įmonių šių dienų rinkoje. Visuose Inoar kompanijos sektoriuose dirba tik aukštos kvalifikacijos ekspertai, kurie nuolatos kuria ir tobulina unikalias plaukų priežiūros produktų formules. Įmonė ypatingą dėmesį skiria savo klientams ir plaukų specialistas, kurdami plaukų priežiūros produktus, siekiant sutrumpinti laiką, praleidžiamą grožio salonuose.

.

Inoar Moroccan keratinas

INOAR keratino tiesinimo sistema yra revoliucinis plaukų gydymas, kuris iki 60-80% pašalina garbanas ir pasišiaušimą. Šis produktas atstato plaukų struktūrą, drėgmės balansą ir šilkinį žvilgesį. Jo formulė yra praturtinta baltojo molio, kakavos aliejumi ir šilko baltymais, kurie skatina turtingą plaukų kondicionavimą ir garbanų mažinimą.

Dabar jūs galite mėgautis itin prabangiais plaukais su minimaliomis pastangomis ir maksimaliu poveikiu!

.

Plaukų tiesinimo keratinu Inoar Moroccan privalumai

Inoar Moroccan ilgalaikio plaukų tiesinimo keratinu privalumai:

* Išmanusis plaukų tiesinimas. Pažangus plaukų tiesinimo metodas, kuris yra labiau pažengęs metodas nei tradicinis keratininis tiesinimas. Tradicinio tiesinimo keratinu metu reikia laukti tris dienas prieš plaunant plaukus. Inoar tiesinimo metu plauti plaukus galima iškart po tiesinimo procedūros!

* Ištiesina plaukus net iki 60-80 %.

* Sumažina plauko pūtimąsi ir bangavimą iki 95 %.

* Mažiausiai 3-5 mėnesius džiaugsitės tiesiais plaukais.

* Suteikia glotnumo besiveliantiems ir sunkiai suvaldomiems plaukams.

* Giliai drėkina, maitina ir grąžina plaukams šilkinį švelnumą.

* Laiko taupymas – kiekvieną rytą negaišite daug laiko prie veidrodžio, bandydama ištiesinti pasipūtusius ir/ar garbanotus plaukus.

* Pagalba plaukui – procedūros metu yra apsaugomi plauko žvyneliai, todėl plaukai nelūžinėja, neskilinėja, ir tuo pačiu skatinamas plauko augimas.

* Taupumas. Tiesindama karštomis žnyplėmis, jūs naudojate brangias tiesinimo priemones, kad nepakenkti plaukui, ir šią procedūrą atliekate kiekvieną rytą. Priemones tepate per visą plauko ilgį. Atlikus ilgalaikį tiesinimą, pakanka išsidžiovinti džiovintuvu ir nenaudoti jokių papildomų brangių priemonių.

* Nepažeidžiama plaukas, priešingai – atstatoma iki 80% plauko struktūra. Jie tampa elastingi, glotnūs ir šilkinio žvilgesio. Procedūra tinkama tiek jaunesnėms, tiek vyresnėms moterims.

* Rekomenduojama ne tik garbanotiems plaukams, bet ir banguotiems, pūstiems, nepaklusniems, nualintiems, pažeistiems (po cheminio, balinimo, kieto vandens ir kt.).

* Priežiūra itin paprasta – tiesinimo žnyples galėsite paslėpti giliai į stalčių, nes jų jau nebeprireiks. Šampūnai naudojami be sulfatų ir parabenų.

.

Inoar Moroccan keratino sudėtis

Inoar Moroccan keratino sudėtyje esantys natūralūs ingridientai, tokie kaip kakavos aliejus, kviečių gemalų akstraktas, baltasis molis bei hidrolizuotas keratinas, sumažina plaukų pūtimąsi, suteikia nuostabų glotnumo, blizgesio ir drėkinimo efektą.

Inoar keratino sudetis GrozioLinija.com

Maroko Baltasis Molis (Moroccan White Clay). Teikia mineralų plaukams ir užtikrina ilgalaikį efektą.

Inoar keratino sudetis GrozioLinija.com

Amazonės Kakava (Amazonian Cocoa). Maitina plaukus vitaminais, pagerina plauko stiprumą ir elastingumą.

Inoar keratino sudetis GrozioLinija.com

Šilko Baltymai (Silk Proteins). Atgaivina, atstato ir apsaugo plaukų struktūrą su natūraliais baltymais, suteikia blizgesį ir grožį.

.

D.U.K.

1. Kas yra Inoar plaukų išmanusis tiesinimas?

Tai pažangus plaukų tiesinimo metodas. Tai yra labiau pažengęs metodas nei tradicinis keratininis tiesinimas. Tradicinio tiesinimo keratinu metu reikia laukti tris dienas prieš plaunant plaukus. Inoar Moroccan tiesinimo metu plauti plaukus galima iškart po procedūros.

2. Ar galima daryti Inoar Moroccan procedūrą, jeigu plaukai yra pažeisti nuo dažymo?

Taip, procedūrą galima atlikti ir chemiškai pažeistiems plaukams. Ji nepažeis plaukų, o juos drėkins, atstatys plauko struktūrą ir padės atrodyti gražiai ir natūraliai.

3. Kaip dažnai galima atlikti šią procedūrą?

Inoar Moroccan gydymą galima atlikti tiek kartų, kol pasieksite norimą tiesinimo poveikį.

4. Kiek laiko trunka tiesinimo poveikis po procedūros?

Tiesinimo poveikis išlieka apie 3-5 mėnesius, priklausomai nuo to, kiek kartų procedūra yra atlikta ir kokia buvo priežiūra po procedūros. Tai taip pat priklauso nuo jūsų plaukų tekstūros. Primygtinai rekomenduojama po procedūros naudoti šampūnus, kondicionierius ir kt. priemones, kuriose nėra sulfatų, silikono ir parabenų. Tokiu būdu maksimaliai prailginsite poveikį.

5. Kiek kartų reikia taikyti procedūrą, kad būtų pasiektas plaukų tiesumo efektas?

Dažniausiai reikia 1-2 kartų, tačiau tai priklauso nuo konkretaus plauko struktūros.

6. Koks efektas dažniausiai pasiekiamas po šios procedūros?

Po pirmos procedūros bus žymus plaukų tiesumo efektas. Ši procedūra atstato plaukų struktūrą, drėkina ir sukuria elastingų ir šilkinių plaukų efektą.

7. Ar šis produktas dirgina akis arba sukelia dūmus?

Procedūros metu vėdinamoje patalpoje nebus dūmų, kurie dirgintų akis ar sukeltų nemalonų kvapą.

8. Kokia yra priežiūra po procedūros?

Norint išlaikyti gydymo poveikį, būtina naudoti tik tam tikrus produktus po procedūros. Patartina naudoti tik šampūnus, kondicionierius ir kt. priemones, kuriose nėra sulfatų, silikono ir parabenų.

9. Ar galima atlikti procedūrą tą pačią dieną, kai buvo dažyti / šviesinti / tiesinti plaukai?

Produktas gali būti naudojamas bet kuriuo metu, taip pat prieš ar po dažymo, balinimo / šviesinimo ar tiesinimo gydymo.

10. Ar galima atlikti šią procedūrą, jei prieš tai plaukams jau buvo atlikta tiesinimo / gydymo procedūra su kitos firmos produkcija?

Taip, galima.