Global Keratin – GKhair the Best

Ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas-gydymas keratinu

Apie GKhair the Best

GKhair the Best – vienas iš geriausių geriausias būdas sutramdyti ir valdyti savo plaukus. Stiprina ir ištiesina plaukus iki 5 mėnesių.
Didelę produkto ingridientų dalį sudaro keratino kompleksas. Jis sudaro 88 % plaukuose esančių baltymų, kurie atstato plauko struktūrą. Keratinas užpildo plyšius ir įtrūkimus, kurie atsiranda veikiami neigiamų poveikių. Po procedūros ir toliau galėsite dažyti plaukus kaip ir įprastai.

.

GKhair The Best poveikis

„The Best“ padaro plaukus elastingesnius, minštesnius ir jie praranda savo natūralų garbanotumą. Kuo didesnė Juvexin koncentracija, tuo minkštesni ir tiesesni plaukai.
Juvexin įsiskverbia į plauko vidų, taip kondicionuodamas ir drėkindamas plauką. Tai pagerina minkštumą ir sumažina šiaušimąsi, plaukai tampa atsparesni karščiui, šalčiui ir kitiems žalingiems aplinkos poveikiams. Plaukai lengviau valdomi, tampa elastingi, o galiukai sustiprėja ir nebelūžinėja.

.

GKhair The Best privalumai

„The Best“ yra geriau, nes:
• lengvesnė procedūra;
• dėl didelės Juvexin koncentracijos plaukai tampa sveikesni;
• sumažina priežiūros laiko trukmę;
• nekeičia plaukų spalvos;
• nereikia laukti 72val.! Pirmasis plovimas tą pačią dieną;
• viena formulė, kuri yra pritaikyta visiems plaukams (dažytiems, natūraliems nedažytiems, chemiškai apdorotiems plaukams ir kt.).

.

GKhair istorija

GKhair yra ne tik vardas. Tai prekinis ženklas su pažadu. Pažadas, kad Jūsų plaukų poreikiai bus išpildyti. GKhair daug investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekiant nuolat teikti naujus ir naujoviškus produktus. Kad ir kokie Jūsų norai būtų, GKhair yra tai, ko reikia Jūsų plaukams!

GKhair prasidėjo nuo kompanijos vizijos ir vertybių. Nuo pat pradžių ji buvo „plaukų mokslo“ lyderis. Idėja yra labai paprasta: plėtoti ir įgyvendinti naujas kūrybiškas idėjas pasaulinėje rinkoje. GKhair yra pirmoji ir vienintelė bendrovė, siekianti panaudoti Juvexin grožio naudą. Aplinką tausojančiu būdu gaunamas iš avies vilnos Juvexin yra pristatomas į plaukus natūralios būsenos.

poster
Global Keratin the Best plaukų gydymas - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

.

poster
Plaukų tiesinimas keratinu GKhair the Best - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow