Saphira mineralinis plaukų tiesinimas

Kam gadinti plaukus, jei juos ištiesinti gali mineralų sluoksnis?

Saphira tiesinimo priemonė skiriasi nuo kitų, nes jos sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Mineralais praturtinta tiesinimo priemonė nepažeidžia epidermio, plaukus padengia mineralų sluoksniu, nekenkia jiems. Be to, šią tiesinimo priemonę galite naudoti iškart po plaukų dažymo. Plaukai bus švelnūs kaip šilkas, tiesūs ir minkšti. Yra 4 priemonių rūšys, skirtos įvairių tipų plaukams.

Saphira ilgalaikio tiesinimo priemonė šviesiaplaukėms Blonde – šviesiaplaukėms skirtos priemonės sudėtyje yra sidabro atspalvį suteikiančio šampūno, kuris apsaugos natūralius ar dažytus šviesius plaukus. Daugelis priemonių gali sugadinti plaukų spalvą, ji gali pasikeisti į oranžinę ar net žalią! Kuriant šią priemonę buvo siekiama, kad ji apsaugotų šviesią plaukų spalvą ir ją paryškintų. Rekomenduojame naudoti šią priemonę iškart po plaukų dažymo – jie nuostabiai žvilgės!

Saphira ilgalaikio tiesinio priemonė tamsiaplaukėms Intense – skirta įvairių tipų plaukams, net ir labai storiems, tvirtiems, dažytiems. Jeigu kliento plaukai labai garbanoti, banguoti, pučiasi ar visiškai negalite jų suvaldyti – ši priemonė skirta jums. Po procedūros plaukai bus tiesūs, švelnūs, žvilgantys ir minkšti.

poster
Saphira kompanijos koncepcija
00:00
--
/
--
poster
Saphira mineralinio plaukų tiesinimo eiga
00:00
--
/
--