AlfaParf Milano plaukų tiesinimo sistema

ALFAPARF MILANO pristato revoliucinį keratino tiesinimą – gydymą. 100% saugus, lankstus ir aukštos kokybės.

Ar svajojate apie tobulai tiesius plaukus ir daugiau laiko sau? Norite valdyti savo išvaizdą lengvai ir greitai be kasdieninės kovos su šukomis ir plaukų džiovintuvu? Dabar Jūs galite turėti tiesius, švelnius, šviesius ir lengvai iššukuojamus plaukus dėka naujoviško AlfaParf Milano produkto – Lisse Design keratino terapija.

Lisse Design keratino terapijos produktai pasižymi ne tik naujausia formule, pritaikyta saugoti plaukų stilisto ir kliento sveikatą, bet taip pat yra:

* 100% saugu. Be parabenų ir formaldehido. Atitinka griežčiausius JAV standartus ir yra suderinti su ES ir tarptautiniais reikalavimais.

* 100% lankstu. Tinka visų tipų plaukams, įskaitant ir dažytus.

* 100% veiksminga. Ilgalaikis rezultatas iki 3 mėn., kurį garantuoja žinomas Italijos kosmetikos gamintojas, virš 30 metų užsiimantis šių produktų tobulinimu.

Siekiant užtikrinti profesionalius tiesinimo rezultatus, AlfaParf Milano Lisse Design keratino terapija apjungia naujausias technologijas, kaip sustiprinti keratino ir gyvybiškai svarbių aliejų įsisavinimą. Šios naujovės yra šios:

* Kera-kolageno kompleksas. Tai hidrolizuotas keratino kompleksas ir kvaternizuotas kolagenas. Kompleksas užtikrina ilgalaikius (iki 3 mėn.) rezultatus. Terminio stilizavimo pagalba produktas pakeičia plaukų keratino grandinių išsidėstym, tokiu būdu ištiesindamas plaukus.

* Babassu aliejus. Brangus Amazonės miškų aliejus, kuris yra neeilinis minkštiklis. Suteikia plaukams minkštumo, švelnumo ir blizgesio.

poster
Ilgalaikis plaukų tiesinimas sistema Alfaparf Milano - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--
poster
Alfaparf Milano - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--