Cocochoco

Apie kompaniją

Izraelio grožio pramonė – pasaulyje pripažintas autoritetas, garsus savo naujausiomis technologijomis, griežtais reikalavimais žaliavoms, sertifikavimo griežtumu ir neprilygstama išleidžiamos produkcijos kokybės kontrole. Braziliško plaukų tiesinimo priemones kompanija G.R. Global Cosmetics sukūrė kartu su Izraelyje ir už jo ribų žinoma natūralios Dr. M. Burstein LTD kosmetikos laboratorija. Produktų sudėtyje yra gamtinių, augalinių komponentų ir mineralų (natūralus avies vilnos keratinas ir Negyvosios jūros mineralai, augalų ekstraktai ir aliejai). Skirtingai nei Azijos ir Europos gamintojų siūlomuose augaliniuose preparatuose, sukurtuose formaldehido pagrindu, juose nėra agresyvių cheminių komponentų, kenkiančių plaukams ir žalojančių kliento bei meistro-stilisto sveikatą.

Keratinas Cocochoco

Cocochoco keratinai – tai aukščiausios kokybės gaminiai, skirti plaukų tiesinimo procedūrai ir nesukelianty toksinio apsinuodijimo!
Cocochoco plaukų tiesinimas – tai nauja plaukų priežiūros procedūra, atkurianti plauko struktūrą. Gydymas yra paremtas keratino – pagrindiniu žmogaus odos, plaukų ir nagų – baltymu. Tai yra natūrali medžiaga, padedanti plaukams atstatyti savo natūralias galias, grąžinti jiems šilkinį spindesį ir ištiesinti juos. Braziliškas plaukų tiesinimas atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies. Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo efektas labiau pastebimas. Plaukai tampa atsparūs drėgmei ir lietui. Gali būti gydomi visų tipų plaukai, natūralūs ir chemiškai apdoroti (dažyti, šviesinti, chemiškai sugarbanoti arba ištiesinti).