Encanto

Ilgalaikis plaukų tiesinimo efektas ir rezultatas

Ilgalaikis plaukų tiesinimas brazilišku keratinu Encanto – tai yra vienas geriausių variantų, jei pabodo banguoti ir neklusnūs plaukai. Encanto poveikį išvysite jau tą pačią dieną. Plaukai bus tiesūs it styga iki 6 mėn. Šis tiesinimas nėra cheminis, todėl po braziliško tiesinimo veikimo laikotarpio plaukai grįžta į pradinę padėtį, nes keratinas su laiku išsiplauna. Plaukai vėl banguosis, tačiau atrodys žvilgantys ir švelnūs.

.

Braziliškas keratinas Encanto

Tai yra vienas iš geriausių variantų šiandieninėje rinkoje! Encanto buvo sukurtas Brazilijoje, kur patys paprasčiausi, geriausi ir natūraliausi Pietų Amerikoje randami ingridientai buvo panaudoti tam, kad iš karto gautumėte pačius geriausius rezultatus. Bendradarbiaudama patyrusi specialistų komanda rado geriausią formulę, kuri ilgam išsprendžia daugelio moterų problemą.

.

Kas yra keratinas?

Keratinas – tai struktūrinis baltymas, kurio daug randama odoje, plaukuose, naguose ir net dantyse. Kiekvieną dieną mūsų kūnas praranda daug keratino dėl streso, netinkamos mitybos, aplinkos sąlygų bei netinkamos priežiūros. Atnaujinus jo atsargas, atkuriamas Jūsų plaukų elastingumas ir ilgaamžiškumas natūraliomis sąlygomis. Procedūros metu keratinas patenka į Jūsų plauko struktūrą, taip atkurdamas prarastas atsargas. Po šio gydymo Jūsų plaukai taps 50-70% paklusnesni ir stipresni.
Tiesinimo procedūra užtrunka 2-3 valandas. Po procedūros nebereikia naudoti jokių tiesinančių šampūnų, kremų ar balzamų! Plaukai išlieka tiesūs nuo 2-5 mėnesių. Tačiau ypač svarbu tinkamai prižiūrėti plaukus, naudoti tik šampūną be druskų, parabenų ir sulfatų.

.

Svarbi informacija klientui po procedūros

Kad rezultatas išliktų maksimaliai ilgai, namuose rekomenduojama naudoti specialias priemones – šampūną be sulfatų, silikonų ir parabenų. Su šiais produktais Jūs ženkliai prailginsite tiesių, it smuiko stygos, plaukų efektą.

poster
Encanto Photoshoot - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

Visos teisės saugomos - Groziolinija.com
error: Kopijuoti draudžiama!