Global Keratin – GKhair the Best

Ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas-gydymas keratinu

Apie GKhair the Best

GKhair the Best – vienas iš geriausių būdų sutramdyti ir suvaldyti savo plaukus. Procedūra su šiuo produktu stiprina ir ištiesina plaukus iki 5 mėnesių.
Keratinas yra tas baltymų tipas, kuris sudaro didžiąją dalį jūsų odos, nagų ir plaukų. Kadangi keratinas sudaro net 88 % plaukuose esančių baltymų ir yra ypač svarbus, GKhair the Best didžiąją dalį ingredientų taip pat sudaro keratino kompleksas. Būtent šie ingredientai užpildo plaukų plyšius ir įtrūkimus, kurie atsiranda veikiami neigiamų poveikių.

.

GKhair The Best poveikis

„The Best“ padaro plaukus elastingesnius, minštesnius ir jie praranda savo natūralų garbanotumą. Šio keratino specialaus ingrediento Juvexin dėka plaukai tampa ypač minkšti, glotnūs ir tiesūs.
Juvexin įsiskverbia į plauko vidų, taip kondicionuodamas ir drėkindamas plauką. Jis suminkština plaukus ir sumažina šiaušimąsi, plaukai tampa atsparesni karščiui, šalčiui ir kitiems žalingiems aplinkos poveikiams. Plaukai tampa lengviau valdomi, elastingi, o galiukai sustiprėja ir nebelūžinėja.

.

GKhair The Best privalumai

„The Best“ yra geriau, nes:
• lengvesnė procedūra;
• dėl didelės Juvexin koncentracijos plaukai tampa sveikesni;
• sumažinama priežiūros trukmė;
• nekeičiama plaukų spalva;
• nereikia laukti 72val.! Pirmasis plovimas dar tą pačią dieną;
• viena formulė, kuri yra pritaikyta visiems plaukams (dažytiems, natūraliems nedažytiems, chemiškai apdorotiems plaukams ir kt.).

.

poster
Global Keratin the Best plaukų gydymas - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

.

poster
Plaukų tiesinimas keratinu GKhair the Best - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

Visos teisės saugomos - Groziolinija.com
error: Kopijuoti draudžiama!