Global Keratin – GKhair the Best

Ilgalaikis braziliškas plaukų tiesinimas-gydymas keratinu

Apie GKhair the Best

GKhair the Best – vienas iš geriausių geriausias būdas sutramdyti ir valdyti savo plaukus. Stiprina ir ištiesina plaukus iki 5 mėnesių.
Didelę produkto ingridientų dalį sudaro keratino kompleksas. Jis sudaro 88 % plaukuose esančių baltymų, kurie atstato plauko struktūrą. Keratinas užpildo plyšius ir įtrūkimus, kurie atsiranda veikiami neigiamų poveikių. Po procedūros ir toliau galėsite dažyti plaukus kaip ir įprastai.

.

GKhair The Best poveikis

„The Best“ padaro plaukus elastingesnius, minštesnius ir jie praranda savo natūralų garbanotumą. Kuo didesnė Juvexin koncentracija, tuo minkštesni ir tiesesni plaukai.
Juvexin įsiskverbia į plauko vidų, taip kondicionuodamas ir drėkindamas plauką. Tai pagerina minkštumą ir sumažina šiaušimąsi, plaukai tampa atsparesni karščiui, šalčiui ir kitiems žalingiems aplinkos poveikiams. Plaukai lengviau valdomi, tampa elastingi, o galiukai sustiprėja ir nebelūžinėja.

.

GKhair The Best privalumai

„The Best“ yra geriau, nes:
• lengvesnė procedūra;
• dėl didelės Juvexin koncentracijos plaukai tampa sveikesni;
• sumažina priežiūros laiko trukmę;
• nekeičia plaukų spalvos;
• nereikia laukti 72val.! Pirmasis plovimas tą pačią dieną;
• viena formulė, kuri yra pritaikyta visiems plaukams (dažytiems, natūraliems nedažytiems, chemiškai apdorotiems plaukams ir kt.).

.

poster
Global Keratin the Best plaukų gydymas - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

.

poster
Plaukų tiesinimas keratinu GKhair the Best - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

Visos teisės saugomos - Groziolinija.com
error: Kopijuoti draudžiama!