Global Keratin – GKhair

Global Keratin „Juvexin“ kosmetika

Global Keratin (GKhair) – Functional Keratin Hair Taming System – naujausia plaukų tiesinimo ir atstatymo technologija ne cheminiu būdu. Global Keratin tiesinimo priemonė yra gaminama iš aukštos kokybės natūralių medžiagų, todėl ji yra viena iš brangiausių. Ši produkcija yra pripažinta natūraliausia plaukų tiesinimo ir atstatymo priemone.
Sistema „Juvexin“ Hair Taming System – tai apdorojimas, naudojant biologiškai aktyvų keratiną. Jis ištiesina plaukus natūraliu būdu be cheminių medžiagų.

.

Plaukų tiesinimo efektas su Global Keratin „Juvexin“

Global Keratin (GKhair) procedūros poveikis yra dvigubas: plaukai ištiesinami bei gydomi. Keratino molekulės įsiskverbia į plaukų struktūrą, pilnai užpildo plauką ir išlieka viduje. Keratinas atstato pažeistą plauką iš vidaus, taip pat veikia plauko kutikulę, uždarydamas ir sustiprindamas žvynelius. Tokiu būdu keratinas išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesį, gyvybingumą ir natūralų elastingumą.

Plaukų tiesinimas su Global Keratin „Juvexin“ – tai ilgai išliekantis tiesių plaukų sušukavimas, blizgesys, glotnumas, birumas. Tinka ir po cheminių, dažymų ir kitokių poveikių pažeistiems plaukams. Tik „Juvexin“ yra naudojami geriausi ir natūraliausi ingredientai, kurie grąžina plaukams jų sveiką, ryškią ir tolygią išvaizdą, užtikrina tiesumą, ryškumą bei žvilgesį be cheminio apdorojimo.

Global keratin juvexin sudetis
.

Global Keratin „Juvexin“ sudėtis

Plaukų tiesinimas ir atstatymas vykdomas naudojant natūralią medžiagą – keratiną, kuris gaunamas Naujojoje Zelandijoje iš grynos avies vilnos.

Šis keratinas neturi plaukų struktūrą pažeidžiančių komponentų. Tai yra specialus mišinys iš baltymų ir peptidų, optimizuotų specialiai plaukams. Prasiskverbdamos į plauko struktūrą, molekulės užpildo plaukus ir tarsi „užsirakina“ viduje, gamindamos tirpų keratiną, analogišką natūraliam. Šis plaukų tiesinimo ir atkūrimo metodas naudojant keratiną tapo iš tiesų revoliucingu.

Global keratin Juvexin sudetis
.

Rezultatas

Ši procedūra maksimaliai ištiesins plaukus, sumažins apimtį, suteiks plaukams žvilgesį, švelnumą, gyvybingumą net 60 – 80 %. Plaukų tiesumas išliks 2-5 mėn.** Plaukai taps atsparūs karščiui, UV spinduliams, taip pat ir plaukų galiukų lūžinėjimui. Procedūrą kartojant efektas pailgėja.
**Priklauso nuo po procedūros naudojamų priemonių ir plauko struktūros.

.

D.U.K.

a) Kokį šampūną reikia naudoti po gydymo?

Šampūnus ir kondicionierius, kurie neturi druskų (sulfatų) ir parabenų. Geriausia naudoti tos pačios linijos, t.y. Global Keratin (GKhair) šampūnus ir kondicionierius. Nors galima naudoti ir kitų firmų, tačiau gali sutrumpėti plaukų tiesumo efektas.

b) Ar galima plauti plaukus iš karto po gydymo?
Ne. Norint pasiekti geriausią gydymo rezultatą, reikia palaukti maždaug 72 val.

c) Kodėl reikia laukti prieš plaunant plaukus?
Rekomenduojama palaukti todėl, kad per 72 val. keratinas veikia plauko viduje uždaroje plėvelėje. Jeigu plaukus plausite iš karto po gydymo, keratinas bus išplautas.

d) Koks skirtumas tarp cheminio tiesinimo ir plaukų gydymo Global Keratin pagalba?
Global Keratin gydymas – tai plaukų tiesinimas natūraliu būdu be cheminių medžiagų. Tai metodas, kuris puoselėja plaukus ir atkuria žvilgesį. O cheminis ir japoniškas tiesinimas yra permanentinis (ilgalaikis) plaukų tiesinimas, po kurio plaukai nebeatgauna pirminės išvaizdos.

e) Ar nepakenks mano plaukams ši procedūra?
Ne. Global Keratin yra gydymas, kuris ištiesina, suminkština ir prisotina plaukus natūraliais elementais.

.

Braziliškas keratinas Global Keratin „Juvexin“

„JUVEXIN“ – natūralus, biologiškai aktyvus keratinas. Ilgalaikio plaukų tiesinimo priežiūros sistema su keratinu – tai tobulas išradimas, kuris minkština, glotnina, o svarbiausia – ištiesina plaukus natūraliu būdu. Kodėl natūraliu būdu? Nes ši procedūra atliekama, nenaudojant stiprių cheminių medžiagų, kurios uždengtų plauko kutikulę tiesinimo metu, todėl plauko struktūra nėra pažeidžiama.

Keratinas yra svarbiausias odos, plaukų ir nagų baltymas. Jis yra natūrali medžiaga, kuri sudaro maždaug 88% Jūsų plaukų sandaros, suteikianti plaukams sveiką išvaizdą, žvilgesį ir elastingumą. Todėl šios keratinu praturtintos plaukų priežiūros priemonės buvo sukurtos tam, kad išlaikytų Jūsų plaukų žvilgesį, grožį ir gyvybingumą 3 – 5 mėnesius. Kad tiesumas išliktų kuo ilgiau, būtina laikytis rekomendacijų ir po tiesinimo naudoti specialų Global Keratin šampūną ir kondicionierių. Po 3-5 mėn. plaukai atgaus savo įprastą išvaizdą. Tačiau šis grožio ritualas sukurtas tam, kad sustiprintų Jūsų nuostabius plaukus. Netgi pasibaigus keratino veikimo laikui, plaukai išliks labiau žvilgantys ir sveiki nei buvo iki tol. Ir visa tai Global Keratin burtai Jums!

.

Svarbi informacija klientui po procedūros

Kad rezultatas išliktų maksimaliai ilgai, namuose būtina naudoti specialias Global Keratin priemones: šampūną, kondicionierių, serumą, kremą, nenuplaunamą kondicionierių ar gilaus poveikio kaukę. Su šiais produktais Jūs ženkliai prailginsite tiesių, it smuiko stygos, plaukų rezultatą.
Naudojant netinkamas priemones (pvz. druskų – sulfatų turintį šampūną) keratiną galima išplauti jau po keletos plovimų, todėl tiesių plaukų efektas gali žymiai sumažėti. O po keletos netinkamų plovimų ir visai išnykti.
Po tiesinimo keratinu svarbu:
72 val. neplauti galvos, nesirišti į kasytę, nesegti segtuku, nesikišti už ausų, nešlapinti plaukų. Taip pat po procedūros nenaudoti jokių formavimo priemonių. Vengti maudymosi baseine ar jūros vandenyje.
Jeigu netyčia sušlapote po netikėtu lietumi ar po dušu dėl praplyšusios kepuraitės, tuomet turite kuo skubiau išsidžiovinti plaukus šaltu džiovintuvu ir lengvai perbraukti tiesinimo žnyplėmis per visą plaukų ilgį.

poster
Global Keratin priemonės po procedūros - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

.

Priemonės po procedūros Jums

Pas mus vietoje ar el. parduotuvėje (žr. skiltį “Parduotuvė“) galite įsigyti Global Keratin – GKhair priemonių po procedūros: specialų šampūną, kondicionierių, juvexin serumą, kremus, kaukes,  nenuplaunamą kondicionierių ir kt. Priemonės parduodamos tik klientėms ir jos skirtos naudoti po procedūros. Keratino tiesinimo priemonės neparduodamos.


poster
GKhair serumas
00:00
--
/
--

poster
Global Keratin serumas - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

Tiesinantis plaukų aliejukas, praturtintas Argano aliejumi, suteikia plaukams nuostabią išvaizdą, šilko švelnumą ir blizgesį. Serumas tinka pažeistiems plaukams, neleidžia galiukams skilinėti ir palengvina iššukavimą, hermetizuoja ir maitina plaukų galiukus be perteklinio efekto. Jis puikiai tinka naudoti po tiesinimo procedūros.


poster
Global Keratin Leave-In kremas - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

Išlygina paviršutinius plaukus, šiek tiek tiesina garbanas, drėkina. Apsaugo plauką nuo jūros ir baseino vandens bei saulės spindulių. Naudojamas ant drėgnų arba sausų plaukų kaip „stailingas“. Nenuplaunamas kremas puikiai tinka naudoti po plaukų tiesinimo procedūros.


poster
Global Keratin nenuplaunamas purškiamas kondicionierius
00:00
--
/
--

Nenuplaunamas purškiamas kondicionierius glotnina plaukus, atkuria drėgmę bei palengvina iššukavimą. Ši priemonė tinka naudoti po plaukų tiesinimo procedūros.


poster
Plaukų tiesinimas keratinu Global Keratin - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--

poster
Global Keratin naujas vardas GKhair - GrozioLinija.com
00:00
--
/
--
Visos teisės saugomos - Groziolinija.com
error: Kopijuoti draudžiama!