Ozono terapija Emmediciotto I-potion 3

OZONAS  – TAI GYVYBĖ

Ozonas – tai pagrindinis mūsų gyvybės elementas, nes jis sugeria ir apsaugo nuo radiacijos, kurią išskiria ultravioletiniai spinduliai, taip pat palaiko planetos ekosistemos balansą.

Ozone esantis elementas pasižymi senėjimą stabdančiomis savybėmis, jis stimuliuoja kolageno gamybą kovojant su senėjimo procesu. Ozonas turi apsaugos filtrus nuo UVA ir UVB spindulių.

Ozonas yra sudarytas iš trijų deguonies molekulių ir yra plačiai naudojamas įvairiose sferose pradedant medicina ir baigiant kosmetikos pramone. Tinkamai naudojant Ozoną galima pasiekti puikių rezultatų aprūpinant ląsteles deguonimi.

Kiekvieną dieną, kiekvieną valandą mūsų kūnas yra atakuojamas laisvųjų radikalų, kurie skatina senėjimo procesus. Tai natūralus procesas, vadinamas „deguonies badu“. Antioksidantų dėka mūsų organizmas sugeba kontroliuoti senėjimo procesus, tačiau laikui bėgant jų veikla lėtėja. Ozoną sudarančių elementų dėka senėjimo procesą galima sulėtinti.

I-POTION 3  – tai efektyvi sistema, turinti regeneruojantį liftingo efektą, kuri tinka visų tipų plaukams.

Dėl vykstančių įvairių procesų laikui bėgant mūsų plaukų struktūra pakinta. Viena iš svarbiausių priežasčių – fiziologiniai mūsų ląstelių pokyčiai. Ne mažiau svarbūs yra ir techniniai-cheminiai veiksniai, kurie taip pat įtakoja senėjimo procesui. Stresas bei aplinkos tarša – tai gerai žinomi veiksniai, kurie mažina plaukų elastingumą bei spindesį.

I-POTION 3 atlieka dvi funkcijas:

  1. Įsiskverbia į plauko struktūrą, atkurdamas joje esančius pažeidimus.
  2. Suteikia plaukams elastingumo ir spindesio.

.

Pagrindiniai I-POTION 3 veiklieji ingredientai:

1. OZONAS

  • Padidina aprūpinimą deguonimi, sumažindamas laisvųjų radikalų poveikį ir atlieka antioksidantų vaidmenį bei saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.
  • Stimuliuoja antioksidantų enzimus ir sukuria natūralią apsaugą plaukams, veikiamiems senėjimo procesų.
  • Pasižymi puikiomis regeneruojančiomis ir drėkinančiomis savybėmis bei palengvina produkte esančių aktyvių ingredientų įsisavinimą.
  • Pats Ozonas nėra ilgai išliekantis, todėl jį būtina integruoti į kitą elementą, pavyzdžiui, aliejų.

.

2. ARGANO ALIEJUS

Šis aliejus yra puikiai žinomas dėl drėkinančių bei antioksidacinių savybių. Praturtintas vitaminais A, E, ir F argano aliejus pasižymi plaukus apsaugančiomis, drėkinančiomis, maitinančiomis bei minkštinančiomis savybėmis. Tai yra puiki „saugykla“, prailginanti ozono veikimo procesą.

OZONUOTAS ARGANO ALIEJUS TIK SUSTIPRINA SAVO VEIKIMO SAVYBES

.

3. KOLAGENAS

Giliai prasiskverbia į plauko struktūrą, užpildo plauko struktūros pažeidimus, suteikia plaukui apimties bei elastingumo.

Po daugelio stebėjimų ir tyrinėjimų Emmediciotto laboratorija sukūrė inovacinį produktą, kuris grąžina plaukams spindesį, elastingumą ir sveiką išvaizdą. I-POTION 3 – tai efektyvi, turinti regeneruojantį liftingo efektą sistema, kuri tinka visų tipų plaukams.

poster
Ozono terapijos procedūra
00:00
--
/
--
poster
Emmediciotto koncepcija
00:00
--
/
--