Saphira mineralinis plaukų tiesinimas

Kam gadinti plaukus, jei juos ištiesinti gali mineralų sluoksnis?

 

Vienintelėje pasaulio vietoje – Negyvojoje jūroje – randama tiek daug rūšių mineralų. Saphira produktų sudėtyje jų yra net 26! Unikalios šių mineralų savybės užtikrina plaukų, galvos odos maitinimą ir skatina kraujo cirkuliaciją. Unikalus mineralų derinys padeda atstatyti plaukus bei apsaugo nuo neigiamo aplinkos ir oro sąlygų poveikio. Originali Saphira plaukų priežiūros formulė išnaudoja 26 mineralų aktyviąsias savybes, kad atgaivintų visų tipų plaukus.

Naudojant Saphira produktus, švelniai masažuojant galvos odą ir plaukus, mineralai bus lengvai absorbuojami, plaukai išliks sveiki, švelnūs ir stiprūs.

Saphira tiesinimo priemonė skiriasi nuo kitų, nes jos sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų. Mineralais praturtinta tiesinimo priemonė nepažeidžia epidermio, plaukus padengia mineralų sluoksniu, nekenkia jiems. Be to, šią tiesinimo priemonę galite naudoti iškart po plaukų dažymo. Plaukai bus švelnūs kaip šilkas, tiesūs ir minkšti. Yra 4 priemonių rūšys, skirtos įvairių tipų plaukams.

Saphira ilgalaikio tiesinimo priemonė šviesiaplaukėms Blonde – šviesiaplaukėms skirtos priemonės sudėtyje yra sidabro atspalvį suteikiančio šampūno, kuris apsaugos natūralius ar dažytus šviesius plaukus. Daugelis priemonių gali sugadinti plaukų spalvą, ji gali pasikeisti į oranžinę ar net žalią! Kuriant šią priemonę buvo siekiama, kad ji apsaugotų šviesią plaukų spalvą ir ją paryškintų. Rekomenduojame naudoti šią priemonę iškart po plaukų dažymo – jie nuostabiai žvilgės!

Saphira ilgalaikio tiesinio priemonė tamsiaplaukėms Intense – skirta įvairių tipų plaukams, net ir labai storiems, tvirtiems, dažytiems. Jeigu kliento plaukai labai garbanoti, banguoti, pučiasi ar visiškai negalite jų suvaldyti – ši priemonė skirta jums. Po procedūros plaukai bus tiesūs, švelnūs, žvilgantys ir minkšti.

poster
Saphira kompanijos koncepcija
00:00
--
/
--
poster
Saphira mineralinio plaukų tiesinimo eiga
00:00
--
/
--